E hënë, 3 Gusht, 2020
34 C
Tirana

Video/Moderatorja tregon “prapaskenat” e emisionit

Më të lexuarat

“Po kthehen në vatra potenciale”, Manastirliu bën thirrjen e rëndësishme

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në rrjetin social Facebook njofton se festat apo ditëlindjet po kthehen në vatra potenciale dhe si...

Tjetër bilanc i rëndë nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 viktima nga koronavirusi. Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën...

U paraqit në gjendje të rëndë tek Sanatoriumi, ndërron jetë mjeku i njohur shqiptar

Mjeku Anibal Byberi nuk ia ka dalë dot mbanë me COVID-19. Mjeku ishte i shtruar në spitalin "Shefqet Ndroqi", por për fat të keq...

Kryeministri i Kosovës rezulton pozitiv me koronavirus

Kryeministri kosovar, Avdullah Hoti, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti, përmes një postimi në Facebook. Ai shkruan se...

OBSH bën paralajmërimin aspak pozitiv lidhur me pandeminë

Shefi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Ghebreyesus së fundmi bëri një paralajmërim aspak pozitiv lidhur me pandeminë e koronavirusit. Ai theksoi se efektet...

Shkencëtarja që u arratis nga Kina: Koronavirusi doli nga një laborator ushtarak

Specialistja e virologjisë në shkollën e Shëndetit Publik në Hong Kong, Li Meng-Yan, ka deklaruar se koronavirusi e ka origjinën nga një laborator që...

“Fatkeqësisht dominojnë edhe moshat e reja”, mesazhi i fortë i mjekes

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar në rrjetin social Facebook, mesazhin e Dr. Migena Qato e cila shprehet se në spitalet COVID-19, fatkeqësisht...

“Ka njerëz që kanë turp nga infektimi, 10 të shtruar nga moshat 25-40 vjeç”, mjekja lëshon alarmin

Mjekja Silvana Bala, ka trajtuar një problematikë që është shfaqur me qytetarët në vend, të cilët kanë turp të pranojnë se janë infektuar. Për...

Të rritesh në kohë krize, biznesi që u zhvillua gjatë periudhës së pandemisë

Orientimi i burimeve drejt prodhimit të maskave i mundësoi kompanisë së prodhimit të tekstileve, SAM, jo vetëm të kompensonte rënien e porosive nga partnerët...

Policia arreston 2 shoferë, bllokon 19 leje drejtimi

Policia e Shtetit bën me dije se kanë përfunduar në pranga 2 shoferë për drejtim mjeti në gjendje të dehur, ndërsa janë bllokuar 19...

Në ekranin e Top Channel jemi mësuar ta shohim shumë serioze moderatoren Fjoralba Ponari. Por prapaskenat e emisionit që ajo realizon, dëshmojnë për një femër mjaft gazmore.

Pamjet nuk kanë nevojë për shumë komente, ndërsa japin provat e vetme se xhirimet e emisionit “ Ora e Tiranës” janë fantastike dhe shumë argëtuese. Fjoralba ka nxjerrë në pah aty natyrën e saj të vërtetë.

 

View this post on Instagram

 

Momentet Funny nga @oraetiranes ? Shihemi ne shtator ?

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Pandemia/ Posta Shqiptare jep njoftimin e rëndësishëm për pensionistët

Posta Shqiptare ka dalë me një tjetër njoftim, duke marrë shkas nga situata kritike si pasojë e COVID-19. Në kuadër të parandalimit të radhëve...

Incident në Prokurorinë e Tiranës/ I soset durimi, qytetari thyen xhamin

Një incident ka ndodhur në Prokurorinë e Tiranës, ku një qytetar ka thyer xhamin e kësaj godine. Qytetari ka shpërthyer në këtë formë, pasi...

“Po përgatitemi për epideminë”/ Njihuni me grupet e rrezikuara që do bëjnë vaksinën e gripit falas

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi se po merren të gjitha masat për përballimin e situatës vjeshtë-dimër. “Deri tani,...

Vranë shokun pas sherrit në lokal, merret vendimi për dhëndrin e ish-kryebashkiakut të Elbasanit

Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg Sokol Sanxhaktarin dhe Ardiano Hajdarin, për vrasjen e Florian Lamçes. Ata akuzohen se kanë vrarë me mjete...

Koronavirusi i merr jetën 28-vjeçarit nga Shkodra

Një 28-vjeçar nga Shkodra është bërë viktima e 168-të e COVID-19 në vendin tonë. Bëhet me dije se i ndjeri punonte si elektriçist pranë...