Video/Moderatorja tregon “prapaskenat” e emisionit

Në ekranin e Top Channel jemi mësuar ta shohim shumë serioze moderatoren Fjoralba Ponari. Por prapaskenat e emisionit që ajo realizon, dëshmojnë për një femër mjaft gazmore.

Pamjet nuk kanë nevojë për shumë komente, ndërsa japin provat e vetme se xhirimet e emisionit “ Ora e Tiranës” janë fantastike dhe shumë argëtuese. Fjoralba ka nxjerrë në pah aty natyrën e saj të vërtetë.

 

View this post on Instagram

 

Momentet Funny nga @oraetiranes ? Shihemi ne shtator ?

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on