E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

VIDEO/Kërkoi ta puthte, Sindi e “Për’puthen” e braktis në takimin e parë

Një tjetër surprizë ka ndodhur në takimin e Mevlanit dhe Sindit në “Për’puthen”. Gjithçka dukej shumë mirë deri në fund të takimit, kur batutat e bëra nga Mevlani, u konsideruan si të tepruara nga Sindi.

Mevlanin mund ta qetësonte vetëm një puthje, ose të paktën kështu tha ai, ndonëse në formën e një shakaje.

Por kjo shaka nuk pritur si e tillë nga Sindi, e cila është fyer nga ajo që tha Mevlani, duke u larguar nga takimi.

Mevlani i tha që të merrte edhe pjatën, pasi kështu veproi edhe më herët Shqipja në takimin me të.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...