E mërkurë, 2 Dhjetor, 2020
4 C
Tirana

VIDEO/ “Kemi Ramën që na mbron”, Berisha: Policia ka marrë urdhra nga drejtoresha

Më të lexuarat

Nesër përfundon afati 3-javor për kufizimin e lëvizjes deri në orën 22:00

Ditën e nesërme do të marrë fund edhe kufizimi i lëvizjes deri në orën 22:00, i vendosur nga Komiteti Teknik i Ekspertëve 3 javë...

Brenda burgut ku po mbahen Thaçi dhe ish-komandantët e UÇK-së (FOTO)

Hashim Thaçi dhe ish komandantët e tjerë të UÇK-së ndodhen në Hagë, aty ku po presin që të nisin seancat e tjera të gjykimit....

“Kujdesu për engjëllin tim”/ Publikohet audio e fundit e Maradonës në Whatsapp

Disa orë më parë u shfaq audio e fundit në Whatsapp, e dërguar nga Diego Armando Maradona. Disa ditë para se të vdiste, “El...

“Maradona ishte përdhunues”, futbollistja: Ai ka dhunuar gratë (FOTO)

Në kohën kur e gjithë bota ka përkujtuar legjendën e futbollit Diego Armando Maradona, ka nga ato personazhe që kanë shprehur haptazi urrejtjen dhe...

Rusi/ Vetëvritet truproja e Putin, kolegu: Punonim në kushte të këqija

Truproja i presidentit rus, Vladimir Putin vrau veten sot në Kremlin. Sipas mediave ruse, Mikhail Zakharov, punonjësi i departamentit të 5-të, kreu vetëvrasjen gjatë...

Saudët, familja më e pasur në botë me 1.5 trilionë dollarë

Familja mbretërore e Arabisë Saudite, është sot më e madhja dhe më e pasura në botë. Ajo përbëhet rreth 15.000 anëtarë. Por shumica e...

Luftë për trashëgiminë/ Zbulohet pasuria marramendëse e Maradonës

Të shumta kanë qenë dyshimet e ngritura së fundmi, për vdekjen e legjendës së futbollit, Diego Armando Maradona, teksa në Argjentinë kanë nisur edhe...

“E mor Osman ç’na bëre, si është jeta”, i moshuari detyron Ramën të heq këpucët

Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak, ka detyruar kryeministrin Rama që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e re,...

Ish-Presidenti Alfred Moisiu mbush 91 vjeç, ja disa fakte nga jeta e tij

Ish-Presidenti i Republikës, Alfred Mosisiu sot feston 91-vjetorin e lindjes. I lindur në Shkodër në vitin 1929, djali i Spiro Moisiut, në moshën 73-vjeçar...

Komisioni i Sigurisë i jep goditjen e fortë Metës

Pas debateve të shumta, me shumicë të votave sot në Komisionin e Sigurisë është rrëzuar dekreti i kreut të shtetit, Ilir Meta, për kthim...

Një banor nga Berati, denoncon bashkëshortin e drejtoreshës së një shkolle në këtë qytet, pasi i ka dhunuar prindërit.

Qytetari digjital që i shkruan Berishës, nxjerr përmes pamjeve filmike dhunën e ushtruar ndaj prindërve të tij të moshuar.

Personi në fjalë ankohet se burri i drejtoreshës së shkollës ‘7 Nëntori’, ka dhunuar prindërit e tij, dhe për hir të postit nuk merret asnjë masë.

Ai shkon më tej duke thënë se kanë bërë 12 kallëzime, dhe Policia e Shtetit nuk ka bërë asnjë lëvizje.

Statusi

I forti i Edvin Droges terrorizon nje çift te moshuar!
Edvini publikon ne FB hotelin e te fortit te tij!
Kjo per te fortin eshte liçence per te dhunuar dy te moshuar.
Narkopolicia paguhet per te heshtur!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon prekese te qytetarit dixhital. sb

Zoti Sali Berisha une qe po te shkruaj jam nje qytetar nga Berati dua te denancoj burri i nje drejtoreshe shkolle ne Berat Eftali Mboqe militante e PS ka dhunuar prindrit e mi 75 vjeç do ju dergoj dhe filmimet respekte
shikoje zoti Sali burri i drojtoreshes se shkolles 7 NENTORI BERAT si me dhunon prindrit drejtoret E EDI RAMES kemi bere 12 kallezime dhe policia e shtetit te Edi Rames na ka lene ne meshir te fatit se nuk mer masa se eshte e shoqja drejtoresh dhe militante te PS Mavi respekte
zoti Sali kemi dy vjet se po na dhunojne se kan bere nje hotel nuk kane pune dhe na thone se e kemi fajin ne dhe na thone se kemi Edi Ramen qe na mbrone Edi Rama ja ka hedhur dhe ne fejsbuk kete hotel ne Berat na kan thyher dhe xhamat e makines policia ka frike nga kjo drejtoresh
deshen te benin nje ure pa leje dhe ne lajmeruam policin dhe ata nuk i lane dhe po na dhunojne ketu e 2 vjete
kemi bere 12 kallezime dhe asgje policia e shtetit e koruptuar
ju lutem jemi familje puntoresh shikojme punen tone na ndimoni ju lutemi respekte

Lexo edhe :   Tentoi ta vriste pas një sherri në lokal, policia kap të rrezikshmin
Lexo edhe :   Tentoi ta vriste pas një sherri në lokal, policia kap të rrezikshmin

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Champions League/ Inter fiton mes drithërimash në Gjermani, avancon Liverpul

Përfundojnë ndeshjet e raundit të 5 të UEFA Champions League. Vëmendja më e madhe ishte në Gjermani në përballjen Borusia Mynshenglabah-Interit. Zikaltërit e Kontes, arritën...

Silva Bino: Nuk e kemi kaluar më të keqen, nesër mblidhemi me Komitetin Teknik

Shefja e epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino tha se nesër Komiteti Shëndetësor do të mbajë një mbledhje për tu njohur me...

“Je i shpifur”/ Gjekmarkaj kapet me Frrok Çupin: Flet si njeri i Neandertalit

Analistët Agron Gjekmarkaj dhe Frrok Çupi, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme, në studion e “Open”. Ndërsa po diskutohej rreth integrimit dhe kushteve...

Mësimi online, Kushi: Klasa 1-5 dhe maturat do të vazhdojnë në shkolla

Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka shpjeguar se si do të vazhdojë mësimi në shkollat shqiptare në situatën e pandemisë. Në një lidhje në emisionin...

Sonda kineze zbret në Hënë për të mbledhur mostra

Kina thotë se misioni i saj pa pilot në hënë që synon mbledhjen e mostrave të shkëmbinjve dhe pluhurit për t'u rikthyer më pas...