E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Video/ Ish-kryeministri Nano transportohet me karrocë në spital

Ish-kryeministri Fatos Nano është dërguar mbrëmjen e sotme në spital, pasi nuk ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ish-lideri historik i Partisë Socialiste ka mbërritur me makinë në një prej spitaleve private në Tiranë. Ai zbret nga makina tip ‘Mercedes Benz’ i shoqëruar nga bashkëshortja Xhoana Nano dhe shoqëruesi i tij.

Nuk dihet se çfarë mund të ketë pasur Nano, por shihet se ai vë maskën dhe ecën ngadalë, në pamundësi për të vazhduar me këmbët e tij.

Nano ndihmohet nga mjekët për t’u ulur në karrocë, dhe futet brenda në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...