E mërkurë, 16 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Video/ E veçantë në Ligën e Europës, shpërndarësi i picave futet në stadium

Një episod tejet i veçantë është regjistruar në ndeshjen e Ligë2s së Europës, mes skuadrës së Molde dhe Hofeneimit, e cila u mbyll në një barazim spektakolar 3-3.

Gjatë ndeshjes, kamerat kanë kapur një moment të veçantë, kur një shpërndarës picash është futur në stadium, për të dorëzuar porosinë e tij.

Shpërndarësi futet në stadium dhe në atë moment shikon i hutuar rreth e përqark dhe nuk dinte ku ta dërgonte.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale videoja të bëhet virale.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi: 25% e pacientëve me Covid, përjetojnë simptoma afatgjata të sëmundjes

Një studim i ri në Shtetet e Bashkuara zbulon se rreth 25 për qind e pacientëve me COVID-19 kanë përjetuan probleme të reja shëndetësore...

10 shprehje nga Gynter Gras, që duhet t’i lexojmë të paktën një herë

"Edhe librat e këqij janë libra, kështu që janë të shenjtë". "E di që Sot të gjitha gjërat kanë sy, se asgjë nuk kalon pa...

Ministri i Jashtëm kroat: Jem krah Kosovës për njohje nga 5 shtete të BE

''Do jemi në krah të Kosovës që të njihet edhe nga pesë vendet që nuk e njohin ende.'' Ministri i Jashtëm i Kroacisë, Gordan...

Kim Jong Un e pranon: Koreja e Veriut po vuan nga kriza ushqimore

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong Un deklaroi se vendi po përballet me një krizë ushqimore, për shkak të përmbytjeve, situatës së pandemisë...

Takimi me Kurtin/ Vuçiç: Mbase e fyeva, por nuk pendohem

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç, ka folur për takimin e djeshëm që pati në Bruksel, me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Në një konferencë për...