E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

VIDEO/ Vijon përplasja Enca-Trejsi, miss-i e ngacmon sërish për peshën

Deklarata e Trejsi Sejdinit në emisionin “Why Not” ka shkaktuar përplasje mes saj dhe këngëtares Enca Haxhia. Kjo pasi replikat janë të vazhdueshme mes vajzave. Fillimisht ishte Trejsi ajo që provokoi me përgjigjen teksa u pyet nëse është e virgjër si Enca.

“Sa është një Encë janë 3 Trejsa, të shkretë. Si mund të mos jetë Enca e virgjër? Kush e ngre krik Encën e shkretë”, u përgjigj ajo.

Pas kësaj, Enca bëri një postim në për “xhelozet”. “Mos harroni se xhelozia vret”, shprehej këngëtarja ndërkohë që vijonte të këndonte në anglisht: “Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një ku*vë, dhe ne të gjithë të urrejmë ty”.

 

Tashmë vjen edhe reagimi i Miss Universe Albania, e cila ka ngacmuar sërish lidhur me peshën. Trejsi ka publikuar një video ku këndon vargjet e këngës së reperes Nicki Minaj, e cila thotë se “ku**at nuk janë në nivelin e saj për t’i bërë diss”.

Më pas Trejsi ka publikuar një pjatë me makarona ndërsa shkruan: “Nuk ndaloj dot së ngrëni, por sërish jam me forma dhe elegante. Lum unë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...

Betimi i Bidenit dhe Harris/ Basha: Urime. Provuat që ndryshimi është i mundur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Presidenin e SHBA-ve, Joe Biden i cili mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme. Basha shpreh dëshirën e...

Pse preket Franca nga një fjalë?

Nga: Frrok Çupi Ambasada e Francës nuk e kishte me Edi Ramën. Ashtu sikurse vetë Rama mund të mos ‘e prekte’ Francën në këtë kohë...

Policia e Tiranës kërkon rifillimin e hetimeve për 21 Janarin

Policia e Tiranës ka kërkuar rihetimin e çështjes së 21-janarit. Vetëm një ditë para 10-vjetorit të vrasjes së katër personave dhe plagosjes së gjashtë...