Kuriozitete

Video e frikshme/Avioni fluturon mes ndërtesave të larta


               Publikuar në : 10:54 - 11/10/18 ad min

Punonjësit e zyrave ishin tmerruar kur një aeroplan i Forcave Ajrore Australiane, bënte manovra mes ndërtesave.

Avion Boeing C-17, i cili ishte pjesë e repartit ikonik të Brinbane “Riverfire”, ka bërë një shfaqje të pabesueshme.

Pamjet mund t’i shihni në video, e cila ka marrë reagime të shumta.  Disa madje e kanë krahasuar edhe me 11 shtatorin 2001 kur avioni terrorist përplasi Kullat Binjake në SHBA.

Të  tjerë e kanë cilësuar këtë veprim te rrezikshëm dhe krejt të panevojshëm.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT