E martë, 2 Mars, 2021
18 C
Tirana

Video/ Berisha tejkalon çdo fantazi, nxjerr videon e truprojes së Dakos

Nuk janë të paktat rastet kur ish-kryeministri Berisha tejkalon çdo fantazi. Në postimin e tij të radhës, ai ia ka dedikuar kohën e tij një ndër ish-truprojeve të Vangjush Dakos.

Teksa e ka demostruar me anë të pamjeve, ai shkruan në Facebook se një nga truprojat e ish-kryetarit të Bashkisë së Durrësit është rrëzuar në mënyrë brutale nga makina tip “Range Rover”.

Sali Berisha thotë se truproja e Dakos flaket nga makina, duke aluduar edhe për efekte nga kokaina. “Truproja e Gjush Betonit flaket si plenc nga makina. Efekt Kokaine apo … Ndiqeni videon! Sb”, shkruan ai bashkëngjitur videos në fjalë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

A është një makinë elektrike më e mirë për planetin?

Nga: Benjamin Plackett “Live Science” Cili është më i mirë për Tokën: një automjet elektrik aponjë automjet me karburant? Përgjigja për këtë pyetje mund të...

Arbitri mbylli ndeshjen, VAR ndërhyn dhe ndryshon rezultatin në minutën e 101

Një episod tejet i veçantë është regjistruar në kampionatit danez, në ndeshjen mes Kobenhagenit dhe Arahus. Ndeshja u mbyll në një barazim spektakolar 3-3, me...

Përshtypje nga takimi me 90-vjeçarin Gorbaçov dhe historia e Katovicës

Nga: Shpëtim Nazarko Kohë pas takimit me Gorbacovin në Terni të Italisë, shefi i Sant Egidios, Imzot Vincenzo Palia, më tregoi një copëz tjetër që...

Iu gjetën 250 mijë euro dhe 16 mln lekë, gjykata liron mjekun Edvin Prifti

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Krimit dhe Korrupsionit, (GJKKO) ka liruar mjekun kardiolog të QSUT-së, Edvin Prifti. Apeli ka shfuqizuar vendimin e mëparshëm atë...

COVAX do të shpërndajë 237 milion doza vaksinash në 142 shtete

Përfaqësues të programit të ndarjes së vaksinave COVAX thanë të martën se do të shpërndajnë 237 milion doza të AstraZeneca në 142 vende deri...