E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

“Vetëm lopa pjell!”, Sara Hoxha reagon pas komenteve për shtatzëninë (FOTO)

Ledri dhe Sara janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizz-it shqiptar, dhe prej muajsh kanë qenë kryefjalë e mediave.

Sara Hoxha e cila është në pritje të embël, shkruan se bullizmi ndaj grave shtatzëna është i egër dhe komentet janë shumë të ulëta.

E përballur me komente dashakeqe, partnerja e Ledri Vulës ka vendosur që të reagojë. Ajo shkruan se nuk e kupton përse njerëzit po lodhen më shumë se ajo nga pritja e ëmbël, teksa shton po ashtu se për të pjell, pjell vetëm lopa.

“O njerëz të dashur dhe të mirë! E kuptoj se jeni në ankth më shumë se unë për lindjen time, por s’kemi ç’të bëjmë, do presim edhe pak. Por vetëm diçka nuk kuptoj, ju që më thoni “Na lodhe, na lodhe”, pse po lodheni më shumë se unë?

Apo më doni kaaaq shumë saqë doni të merrni nga lodhja ime? Unë e di që për të pjell, pjell lopa. Kështu që shumë shumë faleminderit për dashurinë!”, shkruan ajo.

Sara dhe Ledri së fundmi janë zhvendosur në Gjermani, ku do vijë në jetë bebushja e tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...