E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

Veshja i tregonte pjesën intime/Këngëtarja:Do përballeni me instancat përkatëse

Këngëtarja Xhesika Polo e cila ishte një nga finalistet e Festivalit të RTSH-së, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen transparente që kishte zgjedhur.

Kaq ka mjaftuar që në rrjet të shpërthenin komentet. Madje në media qarkulloi një foto ku e kritikonin, pasi kishte veshur në palë pantallona nude që i tregonin zonën intime. Pas këtyre komenteve negative, ka ardhur reagimi i fortë i vetë këngëtares, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Xhesika Polo thotë se veshja e saj nuk ishte aspak transparente, dhe se fotoja që po bën xhiron e rrjetit është dashakeqe dhe është produkt i një mëndje të sëmurë.

Ajo paralajmëron se këtë çështje do e ndjekë në instancat përkatëse, pasi kanë njollosur imazhin e saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...