E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

Vesa Luma tregon përse po jeton e ndarë nga Big Basta (foto-video)

Vesa Luma u përball me disa pyetje pikante sot në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”. Duke qenë se ajo ka kohë që po jeton larg bashkëshortit Big Basta, i cili ndodhet në Zelandën e Re, nuk mund t’i shpëtonte kuriozitetit të fëmijëve, se përse po jetojnë të ndarë.

 

View this post on Instagram

 

Tani LIVE ne @rtvklan ❤️ #nekurthinepiterpan Thank you @tier_fashion_studio for the amazing dress❤️

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Vesa u shpreh se të dy e përjetuan keq largësinë, por kjo gjë do të marrë fund sapo të mbarojë projektet që ka nisur. “E përjetuam ndarjen shumë, por ai do vijë shumë shpejt, e nuk do jetë më i mërzitur. Unë dhe Big Basta duhemi shumë. Kemi disa projekte që do të jenë koncerte recitale në Shqipëri e Kosovë dhe këngë të reja. Më pas do të jetë një album përfundimtar, e pastaj do të kthehem rehat në Zelandë”, u shpreh këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

#spaskaqeneeshkrume me plot Ndjenje ? #myworld @lianxhari

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...

“Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Rama uron të rinjtë për 8 dhjetorin

Në ditën e Rinisë, kryeministri Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku thotë se kjo datë i kushtohet vetëm të rinjve. “MIRËMËNGJES dhe me...