Shqipëria

Vera është ende larg, nesër sërish reshje shiu

               Publikuar në : 11:57 - 22/05/19 M. S

Sot pasdite (e mërkurë dt.22) dhe nesër (e enjte dt.23) priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë, Dibër, Elbasan dhe Tiranë, ndërsa në qarqet e tjera nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 13 / 21 °C
në vendet e ulëta: 11 / 23 °C
në vendet malore: 6 / 19 °C

ERA

Sot pasdite (e mërkurë dt.22) dhe nesër (e enjte dt.23) era pritet të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT