E mërkurë, 20 Janar, 2021
7 C
Tirana

Vendosni Kosovën në hartë! Dafina Zeqiri ‘shpërthen’ në rrjetet sociale

Çështja shumë e debatuar e heqjes së Kosovës nga harta e “Apple”, ka revoltuar shumë personazhe të show-bizzit.

Ata i kanë bërë thirrje “Apple” ta kthejë Kosovën në hartë, dhe t’i japë vendin që i takon. Por nuk mjafton me kaq, pasi Dafina Zeqiri pret më shumë.

Këngëtarja pret akoma më shumë reagime nga ata që e quajnë veten patriotë, siç thotë ajo, dhe i ka bërë një thirrje publike në rrjetet sociale.

E revoltuar, Dafina shkruan në InstaStory se duhet t’u vijë turp personave që rrinë gjatë gjithë kohës në telefon, dhe s’bëjnë qoftë edhe një postim për Kosovën.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sondazhet e shtuara janë lajm i mirë

Nga: Astrit Patozi Denduria e pazakontë sondazheve dhe sidomos diferencat e tyre të mëdha me njëra-tjetrën janë në fakt sondazhi më i mirë se të...

Dy vëllezërve nga Mirdita u sekuestrohen 5 mln euro pasuri e paligjshme (Emrat)

Një aksion i madh policor ka ndodhur së fundmi në Tiranë, motivi i të cilit është sekuestrimi i pasurive që janë vënë në mënyrë...

Kush janë liderët më të pasur botërorë të të gjitha kohërave

Pagat zyrtare për udhëheqësit botërorë variojnë nga ato modeste, deri tek ato jashtëzakonisht të larta. Por shumë udhëheqës të dikurshëm dhe aktuale mburren me...

Betimi i Bidenit dhe Harris/ Basha: Urime. Provuat që ndryshimi është i mundur

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar Presidenin e SHBA-ve, Joe Biden i cili mori zyrtarisht detyrën ditën e sotme. Basha shpreh dëshirën e...

Pse preket Franca nga një fjalë?

Nga: Frrok Çupi Ambasada e Francës nuk e kishte me Edi Ramën. Ashtu sikurse vetë Rama mund të mos ‘e prekte’ Francën në këtë kohë...