E mërkurë, 20 Janar, 2021
9 C
Tirana

Veliaj i përgjigjet PD-së e LSI-së: S’bëtë asnjë shkolle të re

Kryebashkiaku Veliaj ka postuar në profilin e tij në Twitter, një video në të cilën shihen punimet që po kryhen për rindërtimin e shkollës “Sami Frashëri” në Tiranë.

Veliaj ka shkruar përkrah videos: Para se të mbërrijnë brigadieret e SHQUP-it për teatrin e ditës.

Veliaj i përgjigjet në këtë mënyrë akuzave të Monika Kryemadhit dhe Jorida Tabakut të cilat janë shprehur që nuk po zhvillohen punime.

“Ua kuptoj hallin! S’bënë asnjë shkolle të re si PD-LSI gjatë gjumit të perbashkët në Bashkinë Tiranë”, ka shkruar më tej Veliaj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kamala Harris betohet si zv/Presidente e SHBA-ve

Nënpresidentja e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris, bëri betimin në pozitën e re. Harris është nënpresidentja e parë grua dhe me ngjyrë në historinë...

BE ofron një fillim të ri në marrëdhëniet me SHBA

BE i ka ofruar Presidentit të ardhshëm të SHBA Biden një fillim të ri në marrëdhënie. Presidenti i Këshillit të BE, Charles Michel foli...

Detaje nga shpërthimi i fuqishëm në Madrid, raportohet për 2 viktima

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një ndërtesë në Madrid duke lënë të paktën dy persona të vdekur dhe disa të plagosur. Kryetari...

Basha: Kur Rama qesh, Shqipëria qan. Njerëzit janë lodhur prej tij

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit i quajti memexhinj aleatët e demokratëve. Basha thotë se...

Ndodhej në arrest shtëpie, arratiset këngëtarja Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina, e cila ndodhet nën masën “arrest shtëpie” është arratisur nga banesa në të cilën qendronte. Mësohet se një patrullë e policisë së...