E martë, 21 Shtator, 2021
19.9 C
Tirana

Vasili i kërkon llogari Ramës: Të ka dalë boja, ç’pret më?

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një statusi në Facebook shkruan se Valdrin Pjetri iku me turp, dhe tani nuk do të jetë më kryetar i Bashkisë së Shkodrës.

Sipas Vasilit, radha është e kryeministrit Rama, i cili duhet të marrë të njëjtin vendim.

Ai madje parashtron disa pyetje, e ndërkohë kërkon të dijë se çfarë pret më Rama.

Statusi

Ky Valdrin Pjetri iku per turp.

Po ky Edi Rama ç’pret më? Pse e zgjat më kot?

Apo duhet ti dale boja me keq se çi ka dale?

Sa me vone aq me i hidhur do te jete fundi…..

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...