E shtunë, 23 Janar, 2021
12 C
Tirana

Vajza e Maradonës reagon pas autopsisë së ish-kampionit të botës

Të gjithë prisnin që në autopsinë e Diego Armando Maradonës, të shfaqej përdorimi i lëndëve narkotike apo alkooli në ditët e fundit të jetës.

Ai kishte probleme me zemrën dhe nuk i kishin dhënë mjekimin për një nga organet kryesore në trupin e njeriut.

Janina, e bija e “El Pibe de Oro”, ka bërë reagimin e fortë në faqen e saj zyrtare në “Twitter” duke shkruar:

“Të gjithë bijtë e k**vave prisnin që autopsia e babait tim të konfirmonte konsumimin e drogës, marijuanës dhe alkoolit. Unë nuk jam doktoreshë, por ai dukej disi i fryrë në momentet e fundit. Zëri i ishte bërë robotik, nuk ishte zëri i tij. Po largohej nga kjo botë dhe unë po luaja nga mendtë e kokës.”, përfundon postimin e saj Janina.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...