Foto Galeri

Vajza e Linda Ramës publikon “foton e vitit”

               Publikuar në : 15:48 - 05/01/19 M. S

Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës, ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto me familjen e saj, të cilën e cilëson si “kopertinën e vitit”.

Në foto janë Rea, Gregu dhe Zaho, tre fëmijët e çiftit kryeministror.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT