Kuriozitete

“Unë pengoj votimet. Më dënoni”, hashtagu që po mbështetet nga shumë personazhe publikë


               Publikuar në : 22:23 - 24/06/19 Enno

Karikaturisti i njohur Bujar Kapexhiu disa sitë më parë dha një deklaratë ku thoshte se “Më 30 qershor unë pengoj votimet. Ju lutem më dënoni”.

Mirëpo kjo deklaratë në një kohë shumë të shkurtër ka marrë një përhapje të gjerë në rrjetet sociale. Hashtagu edhe “edheunë”, po mbështetet nga figura të njohura të artit dhe shumë figura të tjera publike. Më poshtë janë disa prej reagimeve.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT