Stil

Uau/ Dua Lipa arrin atë që shumë artistë e dëshirojnë


               Publikuar në : 16:27 - 16/01/20 M D

Super hiti “New Rules” nga këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, ka arritur që të hyjë në listën e këngëve që kanë mbi 2 miliardë shikime në platformën YouTube.

Duhet theksuar se kjo është një arritje e madhe dhe që shumë artistë do ta dëshironin.

Videoklipi i këngës së famshme është shikuar dhe komentuar gjerësisht dhe kënga i ka rezistuar kohës. Ajo vazhdon që të dëgjohet akoma, edhe gati 3 vjet pasi është hedhur në treg.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT