E mërkurë, 16 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

U zhduk në mënyrë misterioze/ Al Bano rrëfen detajin tronditës për vajzën e tij

Aktori i famshëm italian Al Bano ka folur për vajzën e tij Ylenia Carrisi e cila është zhdukur në mënyrë misterioze në Shtetet e Bashkuara në vitin 1994.

Al Bano së fundmi ka treguar një detaj tronditës. Ai ka pohuar se me shumë gjasë droga ka qenë ajo e cila ka shkaktuar vdekjen e vajzës së tij.

Për aktorin, shpresat janë shuar, por për disa familjarë të tjerë jo. Thuhet se ata ende e kërkojnë atë, me shpresën se është gjallë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA i dhuron Shqipërisë, 1 milion dollarë pajisje mjekësore

Komanda europiane e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i ka dhuruar Shqipërisë 1 milion dollarë pajisje mjekësore kundër koronavirusit për spitalin Nënë Tereza në...

Putin: Biden është burrë shteti, shumë ndryshe nga Trump

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e ka konsideruar burrë shteti homologun e tij amerikan, Joe Bideen. Në konferencën për mediat pas takimit me këtë të...

Euro prek nivelin më të ulët që nga fillimi i pandemisë

Euro ra të mërkurën në nivelin e 122.85 lekëve, duke prekur nivelin më të ulët që nga fillimi i pandemisë. Sipas kursit zyrtar të këmbimit...

BE-ja bie dakord për sanksione të reja ndaj Bjellorusisë

Bashkimi Evropian ka rënë dakord për të vendosur sanksione ndaj 78 individëve dhe shtatë entiteteve të Bjellorusisë për shkak të uljes së detyruar të...

”Ambasadorët do kthehen në postet e tyre”/ Putin zbardh takimin me Biden

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin ka zbardhur detaje nga takimi që zhvilloi me homologun e tij amerikan, Joe Biden ditën e sotme në Gjenevë. Gjatë...