E diel, 17 Janar, 2021
3 C
Tirana

U tha se ishte ndarë nga Oriola Marashi, reagon Eros Grezda

Pak ditë më parë, në mediat rozë qarkulluan zëra se Eros Grezda ishte ndarë nga bukuroshja Oriola Marashi.

Por siç duket kanë qenë thashetheme, pasi ata kanë dhënë provat se lidhja funksionon mësë miri.

Oriola ka publikuar një foto në Instagram, ku dhe ka marrë vemendjen e Erosit.

Ai nuk i ka rezistuar dot dhe i ka komentuar. Të dy kaluan bashkë karantinën, e ndërsa provuan sërish se janë po aq të afërt si në fillim.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...