Foto Galeri

U tha se do të mbyllej, “Tv Klan” sjell emisionin e njohur


               Publikuar në : 09:17 - 05/09/19 M. S

Sikundër pritej, sezoni i ri televiziv erdhi me ndryshime. U tha se “Tv Klan” do të mbyllte dy emisione të cilat zinin një pjesë të madhe të programacionit të ditës, ndër to, emisionin e njohur “Sfida e gatimit”.

Por këto kanë qenë thjeshtë thashetheme, pasi Alfio dhe Indriti do të vijojnë që të qëndrojnë në ekran, duke na dhuruar pjata të bukura e mbi të gjitha të shëndetshme. “Sfida e gatimit” nis transmetimin ditën e hënë, më datë 9 shtator.

 

View this post on Instagram

 

Xhirime 🔛‼@sfida_e_gatimit @rtvklan

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on


Alfio ka publikuar në profilin e tij në Instagram momente gjatë xhirimeve të emisionit, duke treguar se këtë sezon do të shohim sërish “Sfidën e gatimit”.

 

View this post on Instagram

 

Jemi gati per @sfida_e_gatimit nga e hena ne te shtune ne @rtvklan 🍿🍲🥘🥗🍳🌯🥙🍗

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT