E mërkurë, 22 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

“U prehsh në paqe engjëll”, Luana Vjollca jep lajmin e trishtë

Luana Vjollca, moderatorja e njohur dhe ndër më të ndjekurat në rrjetet sociale. Madje ajo mban një komunikim shumë të afërt me fansat e saj që quhen “Luanatorët”.

Ditën e sotme, Luana ka dhënë një lajm të trishtë në “Instastory”. Me keqardhje ka treguar se një fanse e saj ka humbur jetën.

“Jam pa fjalë. Zoti i merr përherë më të mirët afër vetes. U prehsh në paqe engjëll. Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më ke jep jetë. Ngushëllime familjes dhe #Luanator ngushëllime”, ka shkruar Luana në Instagram, ku edhe ka postuar një fotografi të saj, por pa zbuluar shkakun e ndarjes nga jeta.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...