E premte, 15 Janar, 2021
7 C
Tirana

U përplas me mjetin, drejtuesi i motorit ‘fluturon’ në ajër. Dërgohet me urgjencë në spital

Një motor ka humbur kontrollin, për shkak të shpejtësisë së lartë dhe është përplasur me një makinë në Berat.

Si pasojë e aksident ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit, i cili nga përplasja ka ‘fluturuar’ disa metra lart.

Personi i plagosur është transportuar me urgjencë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Lidhur me këtë aksident të rëndë, policia po punon për zbardhjen e rrethanave.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Serbët e veriut të Kosovës marrin dozën e dytë të vaksinës anti-covid

Një grup i qytetarëve nga katër komunat në veri të Kosovës, të cilët u imunizuan më 25 dhe 26 dhjetor të vitit 2020, me...

Video/ Po bënte video me telefon, 44-vjeçari goditet nga rrufeja

44-vjeçar brazilian është goditur nga rrufeja teksa me telefonin e tij po filmonte stuhinë që kishte përfshirë vendin. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Minduri, ku...

Ulet numri i viktimave nga koronavirusi, 641 raste të reja

Covid-19 u ka marrë jetën edhe 4 personave në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e vdekjes janë...

Koreja e Veriut zbulon raketën e re balistike (Video)

Koreja e Veriut zbuloi një lloj të ri të raketës balistike, që lëshohet nga nëndetësja, gjatë një parade ushtarake në Phenjan. Pamjet e medias shtetërore...

Hoteli më i mirë në Londër hap dyert për të trajtimin të infektuarve me Co*id

Hoteli më i mirë në periferi të Lodrës Croydon, normalisht do të ishte i mbushur me turistë, punëtorë ndërtimi jashtë qytetit dhe udhëtarë biznesi. Por,...