E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

U përjashtua nga “Për’puthen”, Edi tregon nëse është në lidhje me Adën

Eduard Kuçi dhe Ada u larguan nga “Për’puthen”, pas shkeljeve të rregullave. Produksioni dha verdiktin përfundimtar për ti përjashtuar, pasi ata ishin filmuar teksa darkonin bashkë. Në rrjetet sociale qarkullon një video ku Edi dhe Ada, e cila është me kapuç për të mos u njohur, kanë qenë duke darkuar bashkë në një restorant.

Ndonëse u aludua se mes tyre kishte një lidhje jashtë emisionit dhe se në “Për’puthen” aktronin sikur nuk e dëshironin njëri-tjetrin, Edi ka vendosur të thyejë heshtjen dhe të tregojë se si qëndron e vërteta.

Edi ka folur për marrëdhënien me Adën, në një intervistë për “Prive”. I pyetur nëse me të janë thjesht shokë apo më shumë, Edi tha shkurt: “Shokë”, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet se mes tyre ka diçka më tepër.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...