Stil

U përfol se është shtatzënë, Big Mama: Barkun e kam të fryrë nga pord**t tuaja


               Publikuar në : 15:30 - 10/07/19 M. S

Big Mama nuk i ka përballuar dot shkrimet e pavërteta që janë bërë në adresë të saj, e ndërsa ka shpërthyer me anë të komenteve në rrjetet sociale.

U pretendua se ajo është shtatzënë, por kjo gjë e ka irrituar atë, duke bërë komente fyese në drejtim të gazetarëve që kanë shpërndarë këtë lajm.

Gjatë ditëve të fundit, në disa media është përfolur se këngëtarja është në pritje të fëmijës së parë. Big Mama ka reaguar së fundmi në lidhje me këto lajme, dhe ka hedhur poshtë çdo aludim, duke thënë se s’është aspak shtatzënë.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT