U njohën 5 muaj më parë, këngëtarja e njohur i jep fund beqarisë (FOTO)

Këngëtarja Demi Lovato jo vetëm që ka gjetur dashurinë, por edhe është martuar. Në muajin mars ajo nisi romancën e saj me partnerin e ri, aktorin Max Ehrich.

Për të mos qëndruar larg njëri-tjetrit, Demi dhe Max vendosën ta kalojnë së bashku izolimin.

Kjo periudhë duket se i ka bërë edhe më të pandashëm. Ata i kanë dhënë fund beqarisë. Këngëtarja ka dhënë lajmin e martesës, ndërsa shprehet se është e gatshme për të krijuar familje.

“E dija që do të të doja që në momentin e parë që të pashë. Ishte diçka që s’mund ta përshkruaj me fjalë dhe nuk e kuptojnë ata që nuk e kanë përjetuar vetë.

Unë fatmirësisht po e përjetoj. S’kam dashur kurrë njeri pa kushte kështu siç të dua ty (përveç prindërve). S’më ke bërë asnjëherë presion të jem dikush tjetër, veç asaj që jam. Më bën të nxjerr më të mirën time. Jam e lumtur që pranova të martohem me ty. Jam gati të krijoj familjen time me ty. Do të të dua përgjithmonë…”, shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on