E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

U nda nga vajza e Majlinda Bregut, Erik Fullani kapet ‘mat’ me një 16-vjeçare në Dhërmi (foto)

Pak kohë më parë, Erik Fullani u përfol për romancën me vajzën e ish-deputetes Majlinda Bregu.

Në postimet e tyre në rrjetet sociale, ata shfaqeshin shpesh në të njëjtat vende, duke kryer të njëjtat aktivitete, gjë që linte të kuptohej se ishin bashkë. Siç duket, romanca e re nuk zgjati shumë.

Eriku dhe Kejda nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, duke konfirmuar fundin e romancës.

Pretendohet se Kejda ka qenë ajo që i dha fund lidhjes së bujshme, për arsye që nuk u bënë me dije. Por edhe Eriku nuk ka humbur kohë, duke nisur kështu një romancë të re.

Paparacët e kanë fotografuar duke u puthur me një vajzë 16-vjeçare në Dhërmi.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...