U nda nga bashkëshorti. Moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël?

Pak kohë më parë, moderatorja e emisionit “Ditë e re” në Ora News, Dajana Shabani, pranoi se ishte ndarë nga bashkëshorti. Jo vetëm kaq, por ajo kishte rigjetur sërish dashurinë, dhe ndihej e lumtur dhe e plotësuar. “Tani jam e dashuruar, kështu që jam duke parë përpara. Jam e ridashuruar!”, tha ajo. Por një tjetër … Vazhdoni me leximin e U nda nga bashkëshorti. Moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël?