E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

U nda me vajzën e Majlinda Bregut, zbulohet identiteti i brunes që u fotografua me Erik Fullanin (foto)

Një ditë më parë u bë publike një foto se Erik Fullani i kishte dhënë fund lidhjes me vajzën e Majlinda Bregut, ndërsa ishte kapur ‘mat’ me një 16 vjeçare.

Në rrjet po qarkullon një foto e Erikut në Dhërmi, duke u puthur me një vajzë brune, ndërkohë që të gjithë e dinim të lidhur me Kejda Ajazin.

16 vjeçarja Brisila, prej disa kohësh po frekuentohet me djalin e ish-guvernatorit, bëjnë me dije burime për “Iconstyle.al” .

Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre, të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...