Kronikë

U mbyt në det, gjendet trupi i pajetë i 18-vjeçarit


               Publikuar në : 09:07 - 27/06/19 user tir

Është gjendur nga peshkarexhat e peshkimit trupi i pajetë i 18-vjeçarit me inicialet E.M. nga Kruja që u mbyt të dielën në zonën e “Ranës së Hedhun” në Shëngjin.

Raportohet se i riu kishte shkuar së bashku me familjen për të kaluar fundjavën kur ka humbur kontaktet dhe është mbytur në det.

Për gjetjen e trupit të tij u angazhua menjëherë Policia Kufitare dhe jo vetëm.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT