E hënë, 18 Janar, 2021
-4 C
Tirana

U largua nga ‘Për’puthen’, Ana flet pas ngjarjes së bujshme me Arjonin

Pak ditë më parë, ish-konkurrenti i ‘Përputhen” Arjoni, tha se nuk është në dijeni të jetë në proces gjyqësor me Anën, gjë që e kundërshton kjo e fundit.

Ana ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Trotuar”, ku tregoi disa detaje të jetës së saj, që nuk i dinim, ndërsa tha se është në gjyq me Arjonin, që dikur kishte një pëlqim për të. Ajo u shpreh shumë e fyer në lidhje me veprimin e Arjonit.

Në lidhje me pyetjen se si do të reagonte nëse do të ndihej e ngacmuar seksualisht, ajo tha se do të dilte me parrulla duke e treguar atë që mund t’i ndodhte.

“Unë jam ndjerë e fyer shumë keq, ashtu si çdo femër. Nëse do të ndodhte që të më ngacmonin seksualisht, do të dilja me parulla se më ndodhi kjo gjë dhe pikë. Po të hedh unë gurin e parë do ta bënin dhe shumë pas meje. Unë jam në një proces gjyqësor dhe s’më lejohet fare të flas për këtë temë”, tha Ana.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...