E martë, 25 Janar, 2022
-4.5 C
Tirana

U infektua me Covid, Ronaldo karantinë mes luksit në Torino

Pishinë, muskuj, dhe një shikim me plot buzëqeshje. Ronaldo vijon i lumtur karantinën në vilën e tij në Torino.

“Mos lejoni që ajo që nuk mund të bëni të qëndrojë në rrugën e asaj që mund të bën”, ka shkruar ylli portugez në Instagram.

Ronaldo kishte rezultuar pozitiv me koronavirus në kombëtaren e Portugalisë.

Ende nuk dihet nëse 35-vjeçari do luajë me Juventusin në pëballjen ndaj Messit dhe Barcelonës në fazëne grupeve të Champions League.

 

View this post on Instagram

 

“Não deixes aquilo que não podes fazer atrapalhar o que podes fazer”😉

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...