E martë, 23 Shkurt, 2021
11 C
Tirana

U gjet i masakruar pranë lokalit të tij në Korçë, del fotoja e 45-vjecarit

Del fotoja e 45-vjeçarit Flamur Duçi, i cili u gjet i pajetë mëngjesin e sotëm pranë lokalit të tij nga bashkëfshatarët. Ngjarja është shënuar në fshatin Mborje të Korçës. Fotografia është siguruar nga “BalkanWeb”.

Nga këqyrja paraprake e trupit të pajetë, 45-vjeçari kishte marrë plagë në kraharor, shkaktuar nga një mjet prerës si dhe të djegura në pjesën e kokës, pasi autorët kishin tentuar ta digjnin.

Dyshohet që autorët kanë shkuar në banakun e lokalit, ndërsa kanë goditur me thikë 45-vjeçarin. Më pas për të humbur gjurmët, e kanë spërkatur atë me benzinë dhe kanë tentuar që ta djegin.

Ndërkohë, familjarët dhe fqinjët e Duçit dyshojnë se ai mund të jetë vrarë nga të afërmit e ish-gruas së tij, me të cilën kishte dy vajza.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Detaje të reja për vdekjen e Maradonës, hetuesit përfshijnë dhe dy të dyshuar

Në hetimin për vdekjen e Diego Armando Maradonas janë përfshirë edhe dy të dyshuar të tjerë. Ata janë Nensi Forlini, ekzekutive e kompanisë së...

Vrasja e dyfishtë për drogë në Malësi të Madhe/ Mbyllen hetimet për babë e bir

Pesë muaj nga vrasja e Vilson Çutajt dhe Klemend Pepajt në Malësi të Madhe, Prokuroria e Shkodrës ka mbyllur hetimet duke gjetur vetëm një...

Koronavirusi/ Më shumë të shëruar se të infektuar, por kurba mbetet e lartë

Kurba e koronavirusit vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.021 raste të reja, nga 3.258 testime të...

Pse temperaturat ulen shumë gjatë natës në shkretëtira?

Nëse do të ndërmerrni një udhëtim ditor në shkretëtirën e Saharasë në Afrikën e Veriut, do të duhet të keni me vete më shumë...

Burgosja e Navalny/ BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit...