Bota

U futën për të vjedhur, pronari i shtëpisë “surprizon” 5 grabitësit (Video)


               Publikuar në : 15:54 - 16/10/19 Enno

Pesë persona tentuan të grabisnin një banesë në Sao Paulo të Brazilit, por u detyruan të largoheshin ashtu siç hynë, duke mos marrë gjë.

Në videon e mëposhtme, dallohet momenti kur pronari i shtëpisë u bëri “pritë” dhe pa u menduar gjatë qëlloi me armë në drejtim të tyre.

Grabitësit u futën përmes garazhit. Por, nuk e kishim menduar se pronari do të hapte zjarr.

Momenti është kapur nga kamerat e sigurisë të instaluara brenda shtëpisë. Nga frikë se mos do shënohej ndonjë incident, grabitësit zgjodhën të largoheshin me shpejtësi.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT