E diel, 24 Tetor, 2021
20.5 C
Tirana

U dyshua me koronavirus/Dalin përgjigjet e analizave për 50-vjeçaren nga Lushnja

Ditën e djeshme një 50-vjeçare nga Lushnja u soll me emergjencë në QSUT, pasi dyshohej se ajo ishte infektuar nga koronavirusi.

Ajo u mbyll dje në spitalin e Infektivit në QSUT, pasi shfaqte simptoma të njëjta me ato të virusit vdekjeprurës.

50-vjeçarja iu nënshtrua dje analizave dhe siç raporton BalkanWeb ajo rezulton se nuk është infektuar nga koronavirusi.

Ajo çfarë shtoi edhe më shumë dyshimet se mund të ishte prekur nga koronavirusi, ishte fakti se 50-vjeçarja ishte kthyer 3 ditë më parë nga Padova e Italisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...