E martë, 26 Janar, 2021
4 C
Tirana

Tuna shtatzënë për herë të dytë, divorcohet nga Patrisi (FOTO)

Tuna ka qënë së fundmi në fokus të mediave rozë, pasi përflitej për një ndarje të mundshme nga bashkëshorti i saj Patris. Kjo nisur nga fakti që dyshja nuk ndiqet në Instagram, jetonin prej kohësh në distancë dhe nuk shfaqeshin më së bashku si më parë.

Një veprim i Tunës ishte ai që nxiti këto zëra në rrjet, pasi ajo hoqi mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i Tian, të birit. Nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e tij të Instagramit shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares. Por ndërsa vemendja është nëse janë bashkë apo jo çifti, vjen edhe lajmi se Tuna është në pritje të ëmbël.

Burime ekskluzive për ‘News31’ kanë konfirmuar se këngëtarja është shtatzënë dhe së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Megjithatë, kjo nuk e ka penguar Tunën që të kërkojë të divorcohet nga Patrisi. Duket se marrëdhënia mes tyre nuk ka shkuar mirë këtë periudhë, aq sa të jenë në prag divorci.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...