E mërkurë, 28 Korrik, 2021
20.5 C
Tirana

Treshja e mrekullive, dy gola të shpejtë për të shkatërruar Romën (Video)

Liverpool nuk ndalet, Roma nuk ka forcën që të përballojë sulmin e anglezëve të cilët kanë cuar rezultatin në 4-0. Sërish një kundërsulm dhe topi përfundon në rrjetë, këtë herë ishte Seido Mane shënon. Salah përfshihet sërish në këtë gol me një asist fantastik, edhe pse pozicioni në fillim të aksionit ishte i dyshimtë.

Ndërsa vetëm 7’ minuta më pas është sërish Salah protagonist me një asist, këtë herë për Firmino i cili ka detyrë vetëm ta shtyjë topin në rrjetë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...