E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Trejsi Sejdini thumbon Encën: Është 3 herë sa unë, qysh mos të jetë e virgjër

“Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini ka qenë e ftuar në emisionin “Why Not”, ku ka treguar shumë të pathëna rreth jetës së saj personale.

Ajo u është përgjigjur edhe pyetjeve të komentuesve në Instagram, ku ka zgjedhur më pikantet. Një ndër to ishte edhe pyetja nëse ajo është e virgjër si Enca.

“Sa është një Enca janë tre Trejsa ..qysh mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban krik Encën”, u përgjigj miss-i shqiptar duke u treguar mjaft e drejtpërdrejtë.

Një përgjigje kjo që me siguri nuk i ka pëlqyer Encës, ndërsa nuk dihet nëse këngëtarja do e injorojë apo do zgjedhë t’i përgjigjet komentit të Sejdinit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...