E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Tregon mungesë respekti/ Vajza e Valbona Selimllarit kritikon Alketën: Gabim!

Një nga fëmijët e emisionit argëtues “Në kurthin e Piter Pan” është dhe vajza e Valbona Selimllarit, Vivien.

Teksa Alketa gjuan letrën me këmbë në emision, vajza e Valbona Selimllarit e kritikon atë duke i thënë që të hedhësh letrat në atë formë është gabim. Ndërsa, moderatorja i është përgjigjur me argumentin se qëkur ishte e vogël sillej si djalë.

Image result for valbona vivien

“Kur isha e vogël luaja me letrat sikur ishin top futbolli. Dhe kur mbaroj me skenarin bëj të njëjtën gjë. Më falni për mungesën por atje ka një kosh, është një vajzë që kujdeset, op (hedh letrën me këmbë) dhe e merr një gocë dhe e çon aty tek vendi.”

Duke treguar kështu mungesë respekti për punonjësen e cila mbledh letrat e hedhura nga Vejsiu me këmbë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...