E premte, 30 Korrik, 2021
18.5 C
Tirana

Tre vite më pas, sa e ka ndryshuar martesa Anjeza Shahinin

Këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini, e cila u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në ‘Ethet e së premtes’, prej disa kohësh i ka munguar publikut shqiptar.Tre vite më parë, në shtator të 2015-ës, ajo u martua me diplomatin anglez Paul Edward Conolly në një ceremoni private në Toskanë. Asgjë nuk ishte mësuar për lajmin e martesës deri në momentin që këngëtarja bëri publike fotot nga dasma e saj madhështore.

Që atëherë Anjeza është shpërngulur në Angli, ku po jeton me bashkëshortin e saj, mirëpo ajo vazhdon të qëndrojë në kontakt me fansat në Instagram, duke publikuar shpesh foto nga përditshmëria. ‘Xing.al’ sjell foto se si duket Anjeza tre vite pas martesës me anglezin dhe siç dallohet, ajo është më në formë se asnjëherë dhe tepër e lumtur me jetën e saj.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA/ Punonjësit federalë përsëri me maska

Punonjësit federalë në Uashington dhe disa qytete të tjera filluan të mbajnë maska përsëri në punë pas një përhapjeje të variantit Delta të koronavirusit....

Kualifikim historik/ Laçi në raundin e tretë të Conference League

Mund të quhej si mision i pamundur, por në futboll kjo fjali ekziston vetëm në letër, sepse fusha flet ndryshe. Me plot meritë, Laçi ka...

Izraeli nis të aplikojë dozën e tretë të vaksinës anti-covid

Izraeli do të fillojë të ofrojë dozën e tretë të vaksinës kundër koronavirusit për njerëzit mbi 60 vjeç, konfirmoi të enjten kryeministri i këtij...

“Krimi po merr tenderat në Fier”/ Subashi reagon pas deklaratës së Petro Koçit

Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi ka reaguar për herë të parë pas deklaratës së deputetit socialist Petro Koçi, i cili tha se tenderat në...

Conference League/ Partizani nuk ia del, Bazeli e eleminon në raundin e dytë

Partizani pësoi një tjetër humbje ndaj Bazelit, teksa kësaj here u mund 0-2 në ‘’Elbasan Arena’’. Zviceranët arritën të menaxhonin mjaft mirë rezultatin duke...