E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

“Tre të plagosur nga konflikti mes dy biznesmenëve të ndërtimit në Tiranë. Policia fsheh ngjarjen”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit digjital, sipas të cilit tre ditë më parë në Tiranë kanë mbetur të plagosur tre persona, si pasojë e një konflikti me armë mes dy biznesmenëve të ndërtimit.

Ajo çfarë është tronditëse lidhet me faktin se policia ka fshehur ngjarjen. Sipas qytetarit, ende nuk ka një të dhënë në lidhje me ngjarjen, ku janë përleshur me armë dy biznesmenë ndërtues, njëri nga Tepelena e tjetri nga Burreli.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...