Stil

Tre shenjat më me fat të horoskopit për Shën Valentin

               Publikuar në : 10:42 - 12/02/19 M. S

Për të dashuruarit, 14 shkurti është nje ditë speciale, por disa çifte kanë dhe yjet në anën e tyre.

Ja tre shenjat më me fat për këtë vit:

-Demi do të jetë akoma më “i zjarrtë” dhe pasionant këtë Shën Valentin, e gjitha meritë e Marsit që duke hyrë në shenjë, ndez pasionin nga të gjitha anët. Kush është çift, duhet ta marrë vetë në dorë situatën dhe të organizojë një mbrëmje speciale për personin në krah. Kush është single dhe ka dikë në mendje, bën mirë të hedhë hapin e parë, sepse me shumë gjasë, do të godasë në shenjë.

– Shigjetari kërkon ngrohtësi dhe përqafime; është në kohën që dëshiron një lidhje. Në përgjithësi, falë pranisë së Jupiterit, kjo konsiderohet shenja më me fat deri në fund të vitit.

– Bricjapi- përveçse kanë një anë “të egër“ dhe pasionale, të lindurit e kësaj shenje janë edhe shumë sensualë. Me Afërditën në shenjë tani, e kanë të siguruar magnetizmin, e kjo vlen si për ata që janë vetëm, ashtu dhe për ata në çift. /bordo.al

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT