E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Tre persona në shtëpi, vuajnë nga kjo gjë”, Fifi: Dikur godisja veten me tigan

Dy konkurrentët e “Big Brother VIP”, Donaldi dhe Arjola treguan planin që kishin bërë përpara disa netësh. Ideja e tyre ishte që të trembnin banorët. Fifi e revoltuar, nuk donte që ata ta realizonin këtë shaka, pasi për atë i kujtonte momente të zymta në jetën e saj. Një makth që pa Arjola atë natë, ishte ajo e cila e pengoi realizimin e planit të vërtetë. Fifi teksa fliste me Sabianin, zbuloi se prej 6 vitesh ka vuajtur nga depresioni. Madje gjendja e saj shëndetësore ka qenë e përkeqësuar, aq sa e kishte lënduar veten duke u goditur me tenxhere e tigan.

“Unë kam vuajtur 6 vjet nga depresioni, dhe i kam rënë vetes me tenxhere, tigan, kam pasur probleme. Kam pirë dhe xanax. Atë natë ata janë munduar të na bëjnë lojën që Arjola gjoja ka qenë në gjumë, dhe ka parë dhe njeriun me kapele dhe njeriun që zmadhohet dhe zvogëlohet. Unë kam vuajtur nga kjo gjë. Nuk bëhet kjo lloj shakaje. Këtu brenda shtëpisë vuajnë tre veta nga ky muhabet. Beatriks vetëm kur ja përmend këtë gjë, u tremb”, tha Fifi e shqetësuar.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bora dhe Semi do të "hakmerren" ndaj Donaldit në "Për’puthen Prime"

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...

Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

Deputeti socialist, Rrahman Rraja, ka reaguar për ngjarjen e zbardhur sot nga Policia e Lezhës ku i përfshirë në grabitjen me armë ishte nipi...