E mërkurë, 28 Tetor, 2020
16 C
Tirana

Transeksuali shokon Italinë: Icardi është aktiv dhe pasiv në krevat, Wanda më kërcënoi

Më të lexuarat

Humb betejën me virusin specialistja e Shëndetit Publik në Tiranë

Pandemia çdo ditë e më shumë po shkakton humbje jete, dhe një numër të lartë të infektuarish. Humbje jete ka patur po kështu edhe nga...

Kodi Zgjedhor/ Venecia i kthen përgjigje Metës: Do e shqyrtojmë në dhjetor

Presidenti i Komisionit të Venecias, i ka dërguar një letër Presidentit Ilir Meta, lidhur me kërkesën e këtij të fundit për të dhënë një...

“Nuk debatoj me burra me zë të hollë”/Shpërthen Murrizi: Rruaj vetullat Vehap

Një situatë tallëse dhe aspak serioze është krijuar mbrëmjen e djeshme në “Open”. Shpeshherë situata ka dalë jashtë kontrollit, nga gjuha aspak etike e...

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

“Do përjetojmë situatën e Italisë”, mjekja shqiptare në Gjermani jep alarmin

Sikundër Franca, edhe Gjermania pritet të ashpërsojnë masat e kufizimit, teksa rritet numri i të infektuarve me koronavirus nëpër Evropë. Mjekja Marsela Ceno, e...

Bum infektimesh/Franca merr vendimin ekstrem, në karantinë për të paktën 1 muaj

Franca ndodhet mes pesë vendeve më të goditura në botë nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit, Franca ka regjistruar 33.417 raste të reja...

Të rinjtë përplasen me policinë, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në Tiranë ka ndodhur një përplasje mes efektivëve të policisë, dhe tre të rinjve. "Ora News" ka publikuar pamjet e efektivëve të...

Mbi 30 milionë kinezë banojnë ende në shpella, ja cila është arsyeja

Rreth 30 milion kinezë jetojnë ende në shpella. Dhe mbi 100 milionë të tjerë banojnë në shtëpi me një ose më shumë mure të...

E përjashtojnë nga emisioni/ Nuk ndalet Shqipja, bën deklaratën e radhës

Emisioni ‘Përputhen’ përjashtoi nga emisioni konkurrenten Shqipe Hysenaj. Ajo bullizoi një prej çunave, dhe dy vajzat, Tean për peshën e saj dhe Anën për...

Video/ Ekzekutohet me raketë ministri i Mbrojtjes në Armeni

Përshkallëzohet lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit. Mediat botërore raportojnë se është ekzekutuar me raketë ministri i Mbrojtjes i rajonit separatist armen të Artsakh. Siç shihet dhe...

Nëse shkurtin e kaluar ishte Wanda Nara, që u bë pjesë e thashethemeve për tradhti ndaj Mauro Icardit, partnerit të saj, se kishte shkuar me kroatin e Interit, Marcelo Brozovic, tani është sulmuesi argjentinas, ai që dyshohet se ia ka dredhur gruas.

Dhe me kë mund ta ketë bërë këtë, a ju shkon në mendje? Me siguri jo, po të mos e ketë pohuar vetë personazhi misterioz, që është një transeksual i ri italian, Guendalina Rodriguez.

Rodriguez bëri famë në vendin e tij, duke marrë pjesë në një “reality show” televiziv, por ka plasur një skandal të ri, duke postuar një mesazh në llogarinë e tij në Twitter.

Në të, përveçse siguron se ka pasur marrëdhënie seksuale me Icardin, thotë se është kërcënuar nga Wanda Nara.

“Kjo është dhoma e hotelit, ku një natë e kalova me Mauro Icardin. Së shpejti, unë do ta them të vërtetën me foto. Më vjen keq që do ta marrë vesh gruaja dhe fëmijët e tij.

Cili është problemi? Kam pasur marrëdhënie seksuale me Mauro Icardi. Unë nuk do të jem i pari as transeksuali i fundit”, – shkroi ai në “twett” e parë.

Pak më vonë, Rodriguez u rishfaq në Twitter për të shpjeguar se kishte marrë kërcënime nga Wanda Nara: “Djema, unë kam qenë në shtrat me Mauro Icardi.

Dhe së shpejti do ta them gjithë të vërtetën përmes fotosh. Sapo e paralajmërova këtë, u kërcënova nga zonja Wanda Nara $ Inter”, raporton telesport.

Në mesazhin tjetër, ai habitet pse duhet ta fshehë aferën seksuale me Icardin:

https://twitter.com/guendarodriguez/status/1123892300587913216

“Pse të kemi turp unë dhe Mauro? Ne ishim të dashuruar, atëherë pse t’i fshehim shijet seksuale? Jemi në vitin 2019, nuk shoh se çfarë është e gabuar. Në shtrat, Icardi është aktiv dhe pasiv”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi/ Imuniteti ndaj Covid-19, mund të zhduket shumë shpejt pas infektimit

Një studim i ri ka gjetur prova se imuniteti ndaj Covid-19, mund të bjerë me kalimin e kohës, në një mënyrë të ngjashme me...

“Mos fut hundët”/Presidenca i përgjigjet Ramës me dy nene

Kryeministri Rama dhe presidenti Meta janë përfshirë sot në një tjetër debat, që lidhet me situatën me pandeminë. Një letër që i është drejtuar...

“Qeveria s’negocion nën presionin e askujt”, Rama sfidon naftëtarët e Ballshit

Rama ka reaguar për herë të dytë brenda një kohe të shkurtër, për naftëtarët e Ballshit. Por këtë herë duke i sfiduar, se pa...

“Do jetë për 30 % të popullsisë”, eksperti tregon kur do vijë vaksina në vend

Shqiptarët dhe jo vetëm kërkojnë të dinë se kur do të dalë vaksina, për të mposhtur koronavirusin. Shifrat e të prekurve janë në rritje, duke...

Ja pse Greqia ruan prej 80 vitesh Ligjin e Luftës me Shqipërinë 

Çdo 28 tetor, Greqia kremton festën e saj më të rëndësishme kombëtare: Jo-në ndaj ultimatumit të Benito Musolinit për të kapitulluar, dhe luftën kundër...