E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Tragjike/ Gjendet në shtëpi e pajetë vajza e legjendës së boksit

Një tragjedi ka prekur shtëpinë e legjendës së boksit, George Foreman. Ish-boksier 70-vjeçar ka humbur vajzën e tij 42-vjeçe.

Trupi i pajetë e vajzës së Foreman është gjetur në Houston të shtunën  e kaluar, nga një anëtar i familjes, sipas raportimeve të mediave amerikane. Policia ka thënë se nuk kishte dëshmitarë  dhe se është duke punuar për të gjetur shkaqet e vdekjes dhe pret rezultatin e autopsisë.

“E diela e parë pa Freedën time, e cila tashmë është me krijuesin e saj”, ka shkruar ish-kampioni i peshave të rënda në “Twitter”. Foreman ka 10 fëmijë ndër të cilët 5 djem.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...