E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

Tradita vazhdon, si u ‘harbuan’ gratë dhe vajzat në Tiranë për 8 mars (Video)

Edhe ky 8 mars për gratë shqiptare ishte festë. Protestat e vakëta që u mbajtën në Tiranë ishin të organizuara nga politika apo nga shoqata. Darka familjare, festime me koleget e punës, dhe darka: Festë me kërcimtarë meshkuj.

Edhe këtë vit në Tiranë, vajza e gra në ditën ndërkombëtare të tyre, 8 marsin e kaluan në clube të Tiranës.

Kjo është një video që ju sjell atmosferën festive në një nga clubet e kryeqytetit, kur meshkuj kërcimtarë kanë ofruar shfaqje mjaft sensuale për gratë që kishin shumicën në club.

Prezenca e meshkujve, ishte mjaft e vogël, e papërfillshme. Edhe për ta ishte menduar. Pati kërcimtare që ‘thyen’ pak atmosferën, dhe e kthyen vëmendjen edhe tek meshkujt.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...