E premte, 3 Dhjetor, 2021
13.5 C
Tirana

“Tradhtarë” të tjerë në radhët e PD, ja cilët kërkojnë mandatin në KQZ (Emrat)

Numri i kandidatëve që kanë pranuar të marrin mandatin e deputetit po shtohet dita ditës. Ditën e sotme kanë dorëzuar formularin e vetëdeklarimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve edhe tre kandidatë të tjerë nga radhët e Partisë Demokratike.

Përmes kësaj, ata i hapin rrugë marrjes së mandatit të deputetit, duke u bërë kështu emrat e rinj që i shtohen opozitës në Kuvendin e Shqipërisë.

Emrat

  1. Krenar Rryçi  PD Durrës
  2. Kostaq Papa PD Tiranë
  3. Ares Ypi PD Tiranë
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...