E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

“T’ju vijë turp, i nxirrni fëmijët për like”/Alketa Vejsiu: O Tote e mençur …

Moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video me Xheison Baftin, një ndër vogëlushët e spikatur të këtij edicioni të emisionit “Në kurthin e Piter Pan”.

Alketa, teksa ka dashur që ta promovojë vogëlushin, është përballur edhe me një koment të pakëndshëm.

“I nxirrni këta fëmijë për like, turp t’ju vijë”, është një prej komenteve që drejtuesja e emisionit ka vendosur t’i përgjigjet.

“I nxjerrim se Xheison Baftit kam vendosur t’i rregulloj jetën. Dhe do ta bëj! Kuptove o Tote e mençur?”, duke përdorur kështu shprehjen e Xheisonit, i cili gërmën ‘K’ e thotë ‘T’.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...