E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri pranë Gjykatës së Tiranës

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mesditën e sotme në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Ekspozitës, ndërsa paraprakisht sipas News24 dyshohet për një persona të plagosur.

Ngjarja fillimisht është raportuar nga qytetarët, të cilët kanë dëgjuar të shtënat me armë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie, të cilët kanë rrethuar zonën dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Në minutat në vijim priten detaje për ngjarjen.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   E përplasi me mjetin luksoz, i këputi këmbën/Pranga djalit të Erzen Breçanit

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...

Fati i kryetarit të PD-së, 3 kandidatët që do të sfidojnë Lulzim Bashën

Nga: Marsela Sinani Lulzim Basha 47 vjeç, Fatbardh Kadilli 55 vjeç, Edith Harxhi 48 vjeçe dhe Agron Shehaj 44 vjeç, aderojnë në të njëjtën parti,...